masz pomysł?

Zrealizuj go właśnie teraz!

5/18/ŻS „AKADEMIA JEŹDZIECKA”

„Akademia Jeździecka” , wnioskodawca: Joanna Piotrowska-Herman Zaplątani w Końskich Grzywach, nr wniosku 5/18/ŻS

Inicjatywa kierowana będzie do osób, które 21 lipca 2018r będą chciały reprezentować Naszą Stajnie na Towarzyskich i Regionalnych Zawodach w Skokach przez przeszkody, które odbędą się w Świeciu. Zakładamy grupę 10 osób w wieku od 12-40 lat. Osoby zaproszone, zostaną wyłonione z pośród osób jeżdżących konno. Celem będzie podnoszenie umiejętności w dyscyplinie – jeździeckiej i organizacja zawodów Towarzyskich i Regionalnych zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody. Inicjatywa realizowana będzie w Kozłowie, obejmie mieszkańców całej gminy (wyłonienie najlepszej grupy).

Harmonogram planowanych działań:
Od czerwca do 20 lipca – zajęcia treningowe organizowane na terenie Stajni: Zaplątani w Końskich Grzywach.
– Raz w tygodniu trening ujeżdźeniowy – trener Olga Padapigorova
– Raz w tygodniu trening skokowy – trener Piotr Masłowski
– Raz w tygodniu trening ogólnorozwojowy – instruktor Joanna Piotrowska-Herman
Zajęcia będą odbywały się poza godzinami szkolnymi, dopasowane będą do indywidualnych możliwości uczestników programu.

Jakie korzyści dla społeczności miasta lub gminy Świecie przyniesie realizacja inicjatywy:
– Mieszkańcy Naszego miasta pojawią się na zawodach regionalnych i będą klasyfikowani w rankingu KPZJ oraz będą promować Nasze miasto i pomogą wpisać stajnie ze Świecia w cykliczny kalendarz imprez sportowych w dyscyplinie jeździectwa.

Osoby zaangażowane w projekt:
Joanna Piotrowska-Herman – Jestem mieszkanką Świecia. Pod koniec 2017r. otworzyłam działalność gospodarczą, której głównym celem jest promowanie sportów konnych w dyscyplinach Ujeżdżenia i Skokach przez przeszkody. Prowadzę zajęcia z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi polegające na nauce jazdy oraz poszerzaniu ich obecnych umiejętności jeździeckich. Mój plan na przyszłość to klub sportowy zrzeszający miłośników sportów konnych na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim.

Weź udział w głosowaniu i wybierz najlepszy projekt!
Skip to content