masz pomysł?

Zrealizuj go właśnie teraz!

,,BIEG GdzieTaMeta II’’, wnioskodawca: Adam Arczyński, nr wnioksu: 6/19/ŻS

Zorganizowanie biegu przełajowego GdzieTaMeta. Nagłośnienie imprezy, zakup medali oraz nagród. Skorzystanie z usług firmy zajmującej się pomiarem czasów biegaczy. Rozliczenie imprezy.

Inicjatywa kierowana jest do wszystkich mieszkańców naszego regionu. Liczbę biegaczy zmuszeni będziemy ograniczyć do 250 aby utrzymać wysoką jakość imprezy jak i bardzo dobry poziom bezpieczeństwa. Przez nasze działanie sportowe stymulujemy mieszkańców do aktywnego spędzania czasu. Poprzedni bieg był strzałem w dziesiątkę więc spodziewamy się dużego zainteresowania.

 

Harmonogram planowanych działań:

Od 01.07.2019 do 31.08.2019

Maj-czerwiec – promocja imprezy biegowej

Czerwiec – wytyczenie trasy, zakup medali oraz nagród

Lipiec lub sierpień – przeprowadzenie imprezy

 

Jakie korzyści dla społeczności miasta lub gminy Świecie przyniesie realizacja inicjatywy?

Kreowanie dobrych zachowań zdrowotnych jakim jest bieganie na orientacje lub przełajowo na świeżym powietrzu. Jest to działanie stymulujące do aktywności społecznej oraz walki z otyłością.

 

Osoby zaangażowane w projekt:

Jestem ze Świecia, pasjonuje mnie motoryzacja a szczególnie motocykle dlatego jestem współzałożycielem Świeckiego Stowarzyszenia Motocyklistów WATAHA. Ponadto bardzo interesuje mnie ratownictwo medyczno-techniczne dlatego jestem strażakiem w ochotniczej Straży Pożarnej w Przechowie.

Weź udział w głosowaniu i wybierz najlepszy projekt!
Skip to content