masz pomysł?

Zrealizuj go właśnie teraz!

,,Mikołajowa dycha”, wnioskodawca: ,,Aktywny Wiąg”, nr wniosku: 5/19/ŻS

Październik i listopadzie będziemy mocno promować bieg w celu zapewnienia wysokiej frekwencji.

07.12.2019 organizacja biegu „ Mikołajowa dycha”. Po biegu planujemy artykuł w lokalnej gazecie „ Nowe Świecie”.

Inicjatywa kierowana jest do osób, które biegają rekreacyjnie. Rekrutacja uczestników będzie się odbywać po przez specjalną stronę do zapisów. Wiek uczestników od 18 roku życia, bieg dla ok.150 osób. Będziemy informować o biegu w lokalnej prasie na FB oraz na stronach internetowych dedykowanych biegaczom. Zależy nam na promowaniu aktywnego stylu życia. Stawiamy na zdrowy ruch. Chcemy stworzyć nową inicjatywę aby zachęcić do aktywności biegowej.

Harmonogram planowanych działań:

            Od 1.10.2019 do 10.12.2019

Październik oraz listopad mocna promocja biegu na FB oraz stronach biegowych, artykuł w lokalnej gazecie w celu zapewnienia wysokiej frekwencji uczestników. 07.12.2019 organizacja biegu”Mikołajowa dycha” we Wiągu przy Świetlicy wiejskiej.

Jakie korzyści dla społeczności miasta lub gminy Świecie przyniesie realizacja inicjatywy?

Korzyścią dla społeczeństwa gminy Świecie jest zwiększenie oferty biegowej dla osób aktywnych. To promocja zdrowego stylu życia. Nie chcemy aby biegacze zapadli w sen zimowy, dlatego chcemy zorganizować ten bieg.

Osoby zaangażowane w projekt:

Jesteśmy mieszkańcami Wiąga oraz Świecia. Jesteśmy grubą nieformalną pod nazwą” Aktywny Wiąg”. Do naszej grupy należy 8 osób, które są zdrowo zakręcone jeśli chodzi o bieganie.Naszą wspólną pasją jest bieganie i pokonywanie swoich własnych słabości.Na co dzień każdy zajmuje się zupełnie czymś innym, w swoim składzie mamy managera, nauczyciela w-f, sprzedawców, rolników oraz pracowników administracji.

Weź udział w głosowaniu i wybierz najlepszy projekt!
Skip to content